Minimedíky Zlatý Nektár

Poďakovanie zabalené v zlatom mede:

očarujúci darček pre svadobných hostí, ktorý si zamilujú

Milé a chutné prekvapenie, ktoré vašim
hosťom pripomenie váš výnimočný deň D.
Toto je jeden z darčekov, ktorý nikto
nenechá na stole!

Minimedíky Zlatý nektár

Poďakovanie zabalené v zlatom mede:

očarujúci darček pre svadobných hostí, ktorý si zamilujú

Milé a chutné prekvapenie, ktoré vašim
hosťom pripomenie váš výnimočný deň D.
Toto je jeden z darčekov, ktorý nikto
nenechá na stole!

O medoch Zlatý nektár písali aj v :

Chcete svojich hostí prekvapiť skutočne jedinečným darčekom, ktorý im zaručene pripomenie svadobnú oslavu a novomanželov, ale…

Netušíte, čo by mala byť tá jediná maličkosť, ktorá by potešila naozaj všetkých?

Bojíte sa, že sa im nebude páčiť to, čo dostanú alebo to bude “okukaný darček”?

Nechcete darovať nudný darček, ktorý sa zmení na zbytočné haraburdie?

Nad týmito otázkami už nemusíte ďalej premýšľať.

Máme fantastický nápad, ako dať svojim hosťom naozaj osobné prekvapenie. Niečo, čo môžu dostať len od vás, čo im pripomenie vás a vašu svadbu a čo je ešte dokonca aj užitočné.

Práve s tým vám pomôžu minimedíky Zlatý nektár.

Tieto malé fľaštičky plné medu s jedinečnou etiketou a elegantne zdobené, sú krásnym doplnkom slávnostného stola a vaši hostia si ich zamilujú tiež.

Sladké, úprimné prekvapenie pre ľudí, na ktorých vám naozaj záleží, vyrobené s láskou.

Namiesto nudných
a zbytočných drobností…

Poslednou fázou plánovania svadby je nákup darčekov pre hostí, preto sa jej často venuje príliš málo pozornosti. Na stoloch tak končia zbytočné drobnosti, od magnetiek na chladničku až po prívesky na kľúče s fotografiami. Väčšina z nich sa stane nepotrebným haraburdím v skrinkách našich blízkych, ktoré sa povaľuje v domácnosti.

Lepšou voľbou (ale stále nie dokonalou) je, že si novomanželia nakoniec vyberú niečo jedlé alebo pitné. Napríklad malá čokoláda alebo mini brandy ako darček pre hosti. Tie sa však skonzumujú už počas svadby, takže si nakoniec domov neodnesú žiadnu hmatateľnú pamiatku. Darujete a zároveň aj nie.

Kreatívny darček, ktorý je zároveň elegantnou slávnostnou dekoráciou

Svojím jemným, čistým zdobením a sofistikovaným vzhľadom očaria miniatúry Zlatý nektár aj tú najelegantnejšiu svadbu. Tieto ďakovné darčeky sú tiež dôležitou súčasťou slávnostnej výzdoby, pretože tvoria aj krásny doplnok.

Vašim hosťom sa pri pohľade na tieto úžasné nádoby s medom rozžiaria oči. Budú nadšení, keď zbadajú, akú pozornosť novomanželia venovali aj takýmto malým detailom.

Dobrý dokonalý darček je taký, ktorý nezostane na stole.

Med je doslova sladký darček, ktorý je nielen chutný, ale aj veľmi zdravý. Neexistuje domácnosť, ktorá by ho nemala. Jedno je isté, nezostane na dne zásuvky (alebo koša) a hostia ho nenechajú na stole.

Keď prídu domov a časom ho ochutnajú, hneď si na vás spomenú. Budú si s radosťou pripomínať ten nádherný deň, ktorý bol celý o vás, o vašej láske, o vašej svadbe. A keď budú tento med jesť, budú vám zo srdca priať medovo sladký život!

Darujte minimedíky ako darček svadobčanom!

Pretože med osladí život vašich hostí

Med, ktorý sa nikdy nekazí je symbolom večného, sladkého šťastia

Keď sa povie med, každý si ho okamžite predstaví ako sladkosť, tekuté zlato. Sladký ako šťastné manželstvo, ako bude aj to vaše. Existuje krajšie oslovenie zamilovaných ľudí, než keď si navzájom povedia „zlatíčko”? Med má na svadobnej hostine osobitný význam. Symbolizuje sladkosť a trvácnosť manželstva, pretože med je večný, keďže sa nikdy nepokazí. Rovnako ako celoživotný vzťah.

Vedeli ste, že med je neoddeliteľnou súčasťou slovenských svadobných tradícií? V obciach Zliechov, Stará Bystrica a Bušince sa v ľudových tradíciách spomína, že ženíchova matka vždy pripravila pre novomanželov lyžicu medu preto, aby boli do konca života sladkí ako med a pracovití ako včely, ktoré ho vyrobili. Prajeme vám to isté!

Krásny a chutný darček pre vašich hostí ako spomienka na tento výnimočný deň

Najchutnejšie medy

V malých fľaštičkách Zlatého nektára nájdete len tie najkvalitnejšie medy, ktoré sú výsledkom tvrdej práce našich vlastných včelstiev.

Ak chcete svojich hostí očariť niečím skutočne exkluzívnym, vyberte si naše medové špeciality, kde sme k medu z lúčnych kvetov pridali aj zdravé pochúťky, ako sú šípky, škorica, zázvor alebo arónia…

Očarujúci dizajn

Balenie našich minimedíkov je mimoriadne elegantné a používa len tie najkvalitnejšie dekoračné materiály. Každá malá fľaštička je vyrobená starostlivo a s láskou.

Ich jedinečnosť, precízne spracovanie a pozornosť venovaná každému detailu, robia tieto medy skutočne výnimočnými. Každý jeden kus je na nerozoznanie od ostatných.

Jedinečný vzhľad

Medové nádoby s vkusnou výzdobou sú skutočne jedinečné. Môžete si vybrať z mnohých variánt, od materiálu vrchnáka, cez stuhu, až po etiketu na fľaštičke a rôzne iné dekorácie. A vytvoríte si tak jedinečný minimedík presne podľa vašich predstáv.

Keďže čistý dizajn je plne prispôsobiteľný, bude vyzerať skvele s akoukoľvek svadobnou výzdobou.

Malé a veľké dávky

Myslíme si, že malá rodinná svadba je rovnako dôležitá ako veľká svadba so stovkami ľudí. Preto si môžete objednať naše jedinečné minimedíky už od 1 kusu bez akýchkoľvek limitov.

Doručenie je v rámci Slovenska pri objednávke 35 kusov (a viac) bezplatné. Objednávky radi spracujeme a vybavíme do 3 týždňov.

Aj v zahraničí

Naše malé medy sú starostlivo zabalené v nerozbitnom obale, takže sa nemusíte obávať prepravy. Dodávame do všetkých členských štátov EÚ prostredníctvom našej spoľahlivej kuriérskej služby DPD.

Sme hrdí na objednávky z Českej republiky, Maďarska, Rakúska, Španielska a Nemecka. Takže si smelo môžete objednať slovenské minimedíky aj do zahraničia.

GARANTUJEME, že minimedíky Zlatý nektár potešia všetkých vašich hostí.

Nech je tento veľký deň sladký aj pre vás!

Vyskladajte si váš svadobný miminedík podľa vášho vkusu.

#1 Vrchnák fľaše

Fľaštičky môžu byť potiahnuté jednoduchou, ale pútavou bielou látkou, recyklovaným papierom prírodnej hnedej farby alebo jutovou vrecovinou s čipkou alebo bez nej.

#2 Hrdlo fľaše

Hrdlo fľaštičky možno ozdobiť elegantnou saténovou stuhou ľubovoľnej farby, prírodnou slamou (rafiou) alebo jutovým povrázkom.

#3 Extra dekorácia

Stuhu okolo hrdla fľaše môžete ozdobiť papierovými kvetmi, roztomilou bronzovou medovou včielkou alebo dokonca strieborným srdiečkom.

#4 Grafika etikiet

V ponuke máme 8 nádherných kvetinových vzorov, dve grafiky na narodeniny, a ak dávate prednosť čistému štýlu, môžete si vybrať jednoduché bielé pozadie.

#5 Typ písma pre meno

Vybrali sme pre vás tie najkrajšie písma, ktoré sú elegantné, ale ľahko čitateľné. Vyberte si zo šiestich rôznych typov písiem.

#6 Typ písma pre dátumu

Pre dátum svadby sú k dispozícii ďalšie 3 možnosti, ale samozrejme môžete použiť aj rovnaké písmo ako vaše meno.

Na dokonalý darček potrebujete len lásku a včely.

Zoznámte sa s rodinným včelárstvom Zlatý nektár!

Včely, oddaní ľudia a láska. To sú piliere našej rodinnej firmy Zlatý nektár, ktorá vyrába včelie produkty od roku 2016.

Každý z našich výrobkov sa od nápadu až po realizáciu vyrába v obci Malý Kamenec. Kúpou výrobkov Zlatý nektár podporujete poctivú slovenskú rodinnú firmu. A samozrejme včely, pretože bez nich by sme tu neboli.

Všetky naše produkty prémiovej kvality sú vyrobené len z prírodných zložiek a dodávajú sa v ekologických obaloch.
Objavte zázrak prírody na vlastné oči a ponorte sa do fantastickej chuti medu od našich včiel.

Naši zákazníci nám zanechali za minimedíky Zlatý nektár poďakovanie a krásne referencie…

Od našich spokojných zákazníkov, s láskou budúcim novomanželom!

“Dobrý podvečer prajem, chceme sa Vám z celého srdca poďakovať za mediky, sú prekrásne, úžasné, až mi vyšli slzy, keď som otvorila balík, videla tú krásu. A veľmi veľmi ďakujeme za nádherný darček a kartičku s takým krásnym textom. Veľmi sme spokojní a vďační a budeme Vás všade odporúčať. Ste úžasní.”

“Veľmi veľmi ďakujem za komunikáciu a 100% jednanie a nádherný produkt!”

“Dobrý večer, Dnes sme obdržali zasielku s medikmi svadobnými 🙂 su taaaaak nadherne! Neskutočne sa z nich tešíme. Obal, chuť, komunikácia – všetko na 1tku. 🙂 Ďakujeme veľmi pekne. :)”

“Dobrý deň, medíky nám akurát dnes dorazili. Touto cestou by som sa Vám chcela poďakovať za Vašu profesionálnu prácu, prístup a ochotu. Ďakujem aj za pribalený darček, bolo to veľmi milé 🙂 Prajem Vám veľa spokojných zákazníkov a nech sa Vám aj naďalej darí v tom, čo robíte. Ďakujeme. S pozdravom, Anna”

“Dobrý deň, chcela by som sa Vám veľmi pekne poďakovať za minimedíky pre svadobných hostí. Vaša komunikácia je ukážková a ľudský prístup bezkonkurenčný. Jednoznačne Vás budem odporúčať, pretože Vaša práca je naozaj úžasná. Vaše mediky sú krásne a neviem sa na nich vynadívať. Ešte raz Vám veľmi pekne ďakujem.”

“Dobrý deň, Eszter, medíky dorazili, sú rozkošné 🙂 Spravili nám radosť a tešíme sa, ako ich rozdáme. Ďakujem aj za krásny odkaz a darček. Som rada, že sme objednali od vás, vidno, že to, čo robíte, robíte so srdcom 🙂 Prajem všetko dobré!”

Zoznámte sa s našimi špeciálnymi medmi, ktoré vyrábajú naše usilovné včely pre vaše sladké potešenie

#1 Kvetový pastovaný med

Veľmi obľúbený med z lúčnych kvetov. Vyrába sa zo zázračného nektáru divých kvetov v oblasti Medzibodrožia a je vynikajúci na roztieranie.

#2 Med s aróniou

Med s aróniou je harmonickou zmesou trpkej a sladkej chuti s jedinečnou farbou, ktorá nadchne vás aj svadobných hostí. Skutočný multivitamín z úľa!

#3 Med so šípkami

Bomba vitamínu C vo fľaštičke, kde sa kyslá chuť šípok mieša so sladkosťou medu a vytvára dokonalú chuťovú harmóniu.

#4 Med so škoricou

Jedinečná aromatická zmes, v ktorej cejlónska škorica dozrieva v mede. Môžete si ju dať vy aj hostia do čaju, kávy alebo aj do palaciniek.

#5 Agátový med

100% prírodný agátový med, ktorý naše včely vyrábajú v nedotknutých agátových lesoch chránenej krajinnej oblasti Latorica.

#6 Med so zázvorom

Zázvor, ktorý dozrieva v prírodnom mede z divokých kvetov, je obľúbený odjakživa. Má príjemne pikantnú, štipľavú chuť a úžasné zdravotné účinky.

„Takéto jedinečné minimedíky sa vyrábajú iba na svadby?“

Samozrejme, že nie. Ponúkame ich na širokú škálu príležitostí.

Na svadby

Minimedíky Zlatý nektár kupujú najmä mladomanželia na svadbách ako darček pre hostí za to, že sa k nim pridali v ich veľký deň D.

Výročie

Aj pri striebornom alebo zlatom výročí svadby je pekným gestom, ak pár manželov prekvapí ľudí, na ktorých im záleží, malou drobnosťou.

Pre učiteľov

Vaša trieda odchádza a vy chcete prekvapiť celý učiteľský zbor? Minimedíky s názvom triedy a rokmi, ktoré v škole strávili, sú na to ako stvorené.

Na rodinné sviatky

Krstiny, promócie, narodeniny, meniny? Nech už je to akákoľvek príležitosť, vďaka ktorej sa stretne celá rodina, oslávenec im môže podarovať malé prekvapenie, aby bol tento deň nezabudnuteľný.

Ako firemný darček

Skvelý darček pre zamestnancov firmy na Vianoce alebo výročie, pretože med je pochúťkou pre každého. Na etiketu môžete uviesť názov spoločnosti a dátum.

Na akúkoľvek príležitosť

Na elegantné podujatie, premiéru alebo významnú športovú udalosť je ideálnym darčekom pre pozvaných prominentných hostí minimedík s vlastnou etiketou.

Taký nápaditý a jedinečný darček, je vhodný na každú príležitosť, navyše je aj zdravý.

3 sladké kroky
na skoncovanie s vašou dilemou nad darčekom pre hostí

#1. krok

V našom formulári vyberte presnú kombináciu, ktorú chcete.

#2. krok

Zadajte svoje údaje a odošlite objednávku. Všetko si schválime a vopred potvrdíme.

#3. krok

Pohodlne sa usaďte a počkajte na svoj balík s jedinečnými medmi.

Ak máte špeciálnu požiadavku, neváhajte nás kontaktovať!

Ak máte akékoľvek otázky alebo konkrétne požiadavky týkajúce sa našich medov, môžete ich napísať do časti „Poznámky” nášho objednávkového formulára. Chceme vám totiž poskytnúť všetku pomoc, ktorú potrebujete, aby bol váš Veľký deň skutočne dokonalý.

Objednávka

Minimedíky Zlatý nektár 50 g darček pre hostí

1-19 kusov: 3,80€/kus
20-49 kusov: 2,90€/kus
50-79 kusov: 2,70€/kus
Viac ako 80 kusov: 2,50€/kus

POPLATOK ZA DOPRAVU: 4,90€
(v rámci Slovenska)
Doprava nad 35 ks zdarma

DOBIERKA: 1,80€

VOLITEĽNÉ: Vlastná grafika etikiet Cena: 15€

„Prečo hostia nemajú ozajstnú radosť z ďakovných darčekov?”

Túto otázku ste si už pravdepodobne položili, ak ste boli na svadbe, kde na mnohých stoloch jednoducho zostali dary, ktoré dostali. Akoby tam neboli alebo boli neviditeľné.

Ale to nemusí byť váš prípad. VAŠA SVADBA bude nezabudnuteľná!

Teraz máte šancu potešiť každého darčekom plným lásky a tých najlepších medov, ktoré povedia váš príbeh.

Po konzumácií vaši najbližší pocítia rovnako medovo sladké šťastie, ako ste pocítili, keď ste povedali svoje vytúžené „ÁNO”.

Darujte niečo kreatívne a prekvapte svadobčanov špeciálnym medovým darčekom: